Огляд готовності закладів освіти Глибоцької територіальної громади до роботи в новому 2023-2024 навчальному році та підготовки до опалювального сезону

Дата: 22.08.2023 15:09

21 та 22 серпня робоча група провела перевірки стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та позашкільної освіти в галузі культури Глибоцької територіальної громади до прийому дітей і роботи в новому 2023/2024 навчальному році та підготовки до опалювального сезону.

Комісія, очолювана керуючим справами виконавчого комітету Глибоцької селищної ради Іллею Лопуляком розпочала свою роботу з перевірки захисних споруд даних закладів освіти.

За підсумками роботи складені акти та надані відповідні доручення окремим керівникам освітніх закладів.