Заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора

Дата: 22.08.2023 16:10

23 серпня в Україні традиційно відзначається День Державного прапора

У зв’язку із військовими діями, проведення масових святкувань у Глибоцькій громаді скасовано.

Однак, планується провести урочистості, пов’язані із підняттям державного стягу на день Прапора та нагородженням жителів громади.

Також запланована спортивна руханка, облаштування патріотичної фотозони та благодійний велопробіг для дорослих і діток від ДІЦ "Крутий КІД", кошти за участь з якого будуть витрачені на потреби наших захисників.

Час та місце проведення запланованих заходів доведене до учасників з метою дотримання заходів безпеки.

Звертаємо увагу! При плануванні своїх маршрутів в обов’язковому порядку необхідно заздалегідь дізнатися, де є найближчі місця укриття для того, щоб у випадку сигналу «Повітряна тривога», можна було швидко і оперативно дістатися укриття.

План заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 29-ї  річниці Дня незалежності України та Дня громади. Оновлено - Олевська ТГ