Заходи, заплановані у Глибоцькій громаді до Дня Нзалежності

Дата: 23.08.2023 17:58

До Дня Незалежності завтра, 24 серпня у селищі Глибока заплановані наступні заходи:

12.00 - відбудуться урочистий мітинг, спільна молитва за волю та незалежність України та покладання квітів до пам`ятника Борцям за Волю України на площі біля пам`ятника Борцям за Волю України (смт Глибока);

Запрошуємо священиків усіх релігійних конфесій провести спільну молитву.

Також заплановані патріотичні, спортивні і благодійні заходи, кошти за участь з яких будуть витрачені на потреби наших захисників від Глибоцького дитячого спортивно-ігрового центру "Крутий КІД":

• 14.00 -  спортивна руханка, облаштування патріотичної фотозони та благодійний велопробіг "Міцні, коли разом" для дорослих і діток (смт Глибока, Площа Героїв Майдану);
  • 16.00 -  "Пісня буде поміж нас" (смт. Глибока, Площа біля фонтану);

Глибоцька дитячо-юнацька спортивна школа планує провести:

• 17.00 - Турнір з дартсу для чоловіків та жінок віком від 18 років (Глибоцький селищний парк та мультифункціональний спортивний майданчик)
  • 18.00 - Турнір з шашок для жінок від 18 років (Глибоцький селищний парк).

Звертаємо увагу! При плануванні своїх маршрутів в обов’язковому порядку необхідно заздалегідь дізнатися, де є найближчі місця укриття для того, щоб у випадку сигналу «Повітряна тривога», можна було швидко і оперативно дістатися укриття.

Найближчі укриття, які можна буде використати перебуваючи на запланованих заходах у разі оголошення повітряної тривоги  знаходяться в приміщеннях:

• Будинку культури
  • Укртелекому