До Дня Незалежності на площі Борців за Волю України провели спільну молитву за Україну

Дата: 25.08.2023 10:13

Війна, яка триває вже більш як 9 років докорінно змінила наше життя та ставлення до нього.  Якщо ми раніше гучно святкували основні державні свята, то сьогодні починаємо їх з хвилини мовчання та молитви. А спільна молитва за перемогу та мир цінніша, за будь які слова.

Понад дві сотні людей вчора прийшли на площу біля пам`ятника Борцям за Волю України, щоб долучитися до цієї молитви за Україну, наших воїнів, загиблих Героїв та всіх українців, на долю яких випала війна.

У вітальному слові до керівництва і старост громади, представників установ та організацій, громадськості секретар селищної ради Олена Бадюк сказала: «Ціною сотень тисяч життів мирних жителів, наших оборонців, зруйнованих міст і сіл, погіршеного життя всього українського суспільства ми відстоюємо у світі демократичні цінності, свободу, незалежність і право на вільний розвиток». Вона щиро подякувала нашим захисникам: «…які забезпечують для нас мирне небо і можливість жити під ним та проводити такі урочистості в День Незалежності України».

Спільну молитву, на яку запрошувалися представники усіх релігійних конфесій громади, провели настоятелі Глибоцьких храмів ПЦУ Рівноапостольної Княгині Ольги отець Роман та УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці отець Юрій.

Щемливими українськими піснями привітав усіх присутніх народний аматорський фольклорний колектив «Калинонька».

Натомість учні Глибоцького ліцею - Дмитро Кручко та Глибоцької гімназії - Валентина Шандру зачитали патріотичні вірші про Україну, у яких правдиво та життєствердно прописані рядки:

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

Завершили урочисту програму покладанням квітів до пам`ятника Борцям за Волю України і спільним виконанням Державного Гімну.