У селищному парку відбулися змаганнях з дартсу та шашок

Дата: 25.08.2023 13:13

У Глибоцькому парку до Дня Незалежності України дитячо-юнацька спортивна школа провела анонсовані напередодні змагання з дартсу та шашок!

Серед чоловіків у змаганнях з дартсу п`ятеро учасників турніру набрали однакову кількість очок, по 23 кожен. Найкращий результат у супер фіналі турніру з дартсу показав Іван Челеняк.

Натомість серед жінок у змаганнях з дартсу рівних не було Інні Бурлі! Вітаємо переможців!

Також був проведений турнір з шашок серед жінок, де перемогу здобула Анна Коваль!

Щирі вітання та подяка усім учасникам змагань за проявлену активність та гарні результати, а колективу Глибоцької ДЮСШа за постійну роботу із дітками громади.

Довідково:

Да́ртс (англ. darts) — низка пов'язаних ігор, у яких гравці метають короткі стріли (дротики) у круглу мішень, повішену на стіну.