У Глибоцькому Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулася управлінська консультація

Дата: 28.08.2023 14:13

Тривають традиційні серпневі педагогічні заходи, консультації, наради, презентації, дайджести на яких педагоги обговорюють актуальні проблеми організації навчального року.

Педагоги Глибоцької громади відвідали консультації психологів, соціальних педагогів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, консультації вчителів початкових класів.

А вже у п’ятницю, 25 серпня у комунальній установі «Глибоцький Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (ЦПРПП) відбулася управлінська консультація.

Вона об`єднала  директорів закладів дошкільної, позашкільної, загально-середньої освіти та працівників і начальників відділів освіти громад Глибоччини для обговорення актуальних завдань нового навчального року.

Розпочалася консультація із спільного перегляду Всеукраїнської серпневої консультації, а потім управлінці продовжили роботу в обговоренні своїх актуальних проблем організації навчального року. Серед пріорітетів: безпека, забезпечення очного навчання, цифровізація, індивідуальний підхід до кожного учасника навчального процесу. «Якість – це основне завдання освіти переможців» - зазначила Директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Олеся Намака.

Керівники закладів освіти громад засвідчили готовність спільними зусиллями розпочати новий навчальний рік.