Шановна громада!

Дата: 29.08.2023 12:33

З глибоким сумом повідомляємо про втрату нашого земляка, глибочанина, старшого солдата вогнеметного батальйону - Сергія Георгійовича Няйка (12.09.1982 р. - 27.08.2023 р.).

Вже понад рік, як старший вогнеметник Сергій Георгійович став на захист рідної землі боронячи її від рашистів.

Життєвий шлях вірного сина України обірвався  поблизу населеного пункту Кліщіївка, Донецької області.

Неможливо осягнути той сум і відчай, які зараз переживають рідні та близькі полеглого воїна.

Щиро співчуваємо Вашому горю.

Вічна пам`ять та шана Герою - Няйку Сергію Георгійовичу, який залишився до останнього подиху вірним військовій присязі  та загинув у бою за нашу Батьківщину!