Дата: 30.08.2023 12:20

Учасники АТО/ООС, Захисники та Захисниці, які зареєстровані в Чернівецькій області, мають право на безоплатне зубопротезування з кераміки, металокераміки, суцільнолитих конструкцій, нітрид-титанового покриття, бюгельне протезування на суму до 20 тис. грн на особу.

Для отримання цієї послуги необхідно звернутися до Чернівецького обласного стоматологічного центру, з яким ми уклали договір на відшкодування Чернівецькою ОВА відповідних витрат за рахунок коштів обласного бюджету.

Що потрібно мати із собою:
- посвідчення відповідного зразка;
- паспорта (1, 2 сторінки та сторінки з місцем реєстрації, якщо паспорт у формі ID-картки представляється витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- довідку про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області – для учасників АТО/ООС, Захисників та Захисниць, які є переселенцями.

Для додаткової інформації та запису на прийом звертайтеся за адресами відділень:

м. Чернівці, вул. Головна, 135   (0372) 53-84-24
м. Чернівці, проспект Незалежності, 123  (0372) 53-30-17