Інформація для іноземців і осіб без громадянства, які служать/служили в ЗСУ, Нацгвардії та Державній спецслужбі транспорту

Дата: 31.08.2023 10:22

Іноземці та особи без громадянства, які служать або служили в Збройних Силах України, Національній гвардії або Державній спеціальній службі транспорту!

З УСІХ ПИТАНЬ подання звернень щодо врегулювання статусу проживання на території України, отримання громадянства України або дозволу на імміграцію просимо звертатися за номерами телефонів центрального апарату ДМС: +38 (044) 365-03-83, +38 (044) 365-32-42.

Також всі матеріали, які стосуються врегулювання правового статусу, необхідно подавати в форматі електронного звернення на адресу електронної пошти hotline@dmsu.gov.ua.

Електронне звернення має містити:

• підпис заявника,
  • прізвище, ім`я, по батькові заявника,
  • адресу проживання,
  • електронну адресу заявника.

До електронного звернення разом із заявою просимо долучати відсканованікопії наявних документів, які мають значення для розгляду ДМС відповідного питання. В темі електронного листа при надсиланні звернення просимо
зазначати: "Увага! Іноземець-військовослужбовець".

Державна міграційна служба не стоїть осторонь проблем кожного, хто боронить нашу країну від російських загарбників, та спрямовує свої зусилля на пошук шляхів вирішення цих проблем.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Інформація для іноземця та особи без громадянства