Сьогодні у Глибоці відбувся ярмарок вакансій "Живи і працюй в Україні"

Дата: 08.09.2023 17:48

Варто зазначити, що захід виявився досить велелюдним.

Живе спілкування, поради і консультації фахівчинь місцевого Центру зайнятості, присутність роботодавців, котрі могли окреслити усі перспективи та плюси працевлаштування у них та розповісти про відкриті вакантні посади - заохотили учасників ярмарку до активнішого пошуку власної вакансії.

"Міцна держава - це економічно стійка держава. Вона має вагу на міжнародній арені, з нею рахуються, а ворог тисячу разів подумає перед тим, як напасти на економічно-міцну державу. Створити таку державу можна тільки усім разом. ...Сьогоднішній захід дасть можливість роботодавцю знайти гарних працівників, а кожному з присутніх - вибрати свій подальший шлях і зрозуміти чим він хотів би займатися і яку спеціальність освоїти" - зазначила під час свого виступу Олена Бадюк - секретар Глибоцької селищної ради.

Фахівчиня Глибоцького Центру зайнятості Тетяна Вовк зауважила, що: "На нашому ярмарку присутні 10 роботодавців Глибоччини, які зараз знаходяться в пошуку працівників на вільні вакансії".

Під час спілкування з учасниками колектив ЦЗ заохочував безробітних мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб звертатися для консультацій у їхній заклад та до представників координаційних центрів.

До слова, з базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://is.gd/wfKbl0.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy