Національний банк України ініціював нову хвилю благодійної акції "Смілива гривня"

Дата: 12.09.2023 15:34

З4 вересня розпочалась нова благодійна акція зі збору монет "Смілива гривня". Це благодійна ініціатива, яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України. Акція триватиме до 30 листопада 2023 року.

У межах акції "Смілива гривня" можна здавати монети, що перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.

Важливо! Монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок в межах акції не приймаються.

Але якщо у вас залишилися монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, якими вже не можна розраховуватись, їх ще можна обміняти у відділеннях уповноважених банків (АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк", АТ "Райффайзен Банк", АТ "ПУМБ") до 30 вересня 2023 року включно, а потім переказати на потреби ЗСУ. Які саме відділення приймають такі монети, уточнюйте в зазначених банках.

Щоб долучитися до акції, зберіть монети та принесіть їх у найближче відділення одного з банків-партнерів акції: АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк", АТ "ПУМБ" та перекажіть кошти на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України для збору коштів на потреби ЗСУ. Перелік відділень за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok

Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею!

Детальніше про акцію за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

#СміливаГривня

Оригінальний спосіб допомогти ЗСУ: збирають монети малих номіналів | Новини  Тернополя TV-4