На Буковині підприємці та фізичні особи, які утримують не менше трьох корів мають змогу отримати часткову компенсацію вартості доїльних апаратів

Дата: 15.09.2023 15:20

На Буковині підприємці та фізичні особи, які утримують не менше трьох корів мають змогу отримати часткову компенсацію вартості закуплених у поточному році доїльних апаратів вітчизняного виробництва для власного користування.

Часткова компенсація здійснюється у розмірі 50% вартості доїльного апарату вітчизняного виробництва, але не більше 7500 гривень за одиницю.

Фізичні особи та фізичні особи - підприємці для отримання коштів з обласного бюджету подають до управління агропромислового розвитку ОВА документи, відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого розпорядженням ОВА від 28.08.2023 № 795-р «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027 роки».

Документи приймаються за адресою: 58002, м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, Управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), каб. 245.

Довідки за тел. (0372) 55-32-17 щоденно з 9.00 до 16.00, з понеділка по п’ятницю.

Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА

Слідкуйте за новинами області в Телеграмі https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy