У Глибоцькій селищній раді пройшла опікунська рада та засідання виконавчого комітету

Дата: 15.09.2023 17:40

Сьогодні за головуванням Глибоцького селищного голови у сесійній залі селищної ради відбулися засідання опікунської ради і 22 засідання виконавчого комітету.

На опікунській раді органом опіки та піклування розглянуто чотири заяви мешканців Глибоцької громади.

Щодо виконавчого комітету, то усі присутні заслухали доповідачів по кожному з питань порядку денного, задавали питання, які виникали у них під час доповіді та обговорили кожне з них.  Після цього проходило голосування у системі електронного голосування "Голос".

До порядку денного чергового виконкому увійшли такі питання, як:

• стан утримання фонду захисних споруд цивільного захисту громади та їх готовність до використання за призначенням;
  •  затвердження розміру плати за навчання у Глибоцькій художній і Глибоцькій музичній школах;
  • харчування дітей СЖО та дітей, батьки і рідні яких загинули в зоні проведення бойових дій;
  • порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" двом мешканкам громади;
  • надання матеріальної допомоги мешканцям громади;
  • зміну і присвоєння поштової адреси об`єктам нерухомого майна у населених пунктах громади;
  • затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна.

Також голова громади розповів про нещодавне двотижневе перебування колективу Глибоцької громади у Херсонській області, де вони допомагали мешканцям розчищати їхні підтоплені будівлі під час підриву Каховської ГЕС російським окупантом. Він щиро подякував кожному члену команди, хто виявив бажання поїхати у цю поїздку. Після цього очільник громади вручив подяку члену виконкому - Миколі Лупуляку, який не зміг бути присутнім на 38 сесії, де також були вручені подяки нашим відбудовцям.

На кожному із засідань було дотримано кворуму та прийнято відповідні рішення, з якими  більш детально можна ознайомитись на цьому сайті у розділі навігаційної панелі "Документи ради".