З Днем рятівника

Дата: 18.09.2023 14:46

До Дня Рятівника Ілля Лопуляк - керуючий справами виконавчого комітету Глибоцької селищної ради привітав керівництво і колектив 14 ДПРЧ (смт Глибока) 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області з їхнім професійним святом, яке відзначають в Україні 17 вересня.

Ілля Костянтинович подякував кожному рятувальнику за службу, відповідальність і щоденну працю та нагородив грамотами Глибоцького селищного голови   наступних працівників:

• майстер-сержанта служби цивільного захисту САБРАНА Павла Васильовича, водія караулу 14 державної пожежно-рятувальної частини;
  • капітана     служби     цивільного     захисту САЄНКА Владислава Геннадійовича, начальника караулу 14 державної пожежно-рятувальної частини;
  • головного майстер-сержанта служби цивільного захисту СТРЕЛЬЧУКА Андрія Олександровича, командира відділення караулу 14 державної пожежно- рятувальної частини;
  • сержанта    служби     цивільного     захисту     РУСНАКА Олександра Олексійовича, пожежного-рятувальника караулу 14 державної пожежно- рятувальної частини.

«Ви завжди першими дивитеся в очі небезпеці, приходите на допомогу тим, хто її потребує, і рятуєте життя. Ваша робота - це справжній героїзм» - зауважив Ілля Лопуляк.

Ми також приєднуємось до привітань та бажаємо нашим рятувальникам міцного здоров’я, добра, якомога менше тривожних викликів, якнайшвидшої Перемоги над ворогом та Божого захисту!