Одну із центральних вулиць селища Глибоки перейменовано на честь полеглого Героя, глибочанина, відомого кіборга – Валерія Красняна

Дата: 19.10.2023 20:49

За це рішення одноголосно проголосували депутати VIII скликання на 39 сесії Глибоцької селищної ради.

Доповідачами і виступаючими щодо даного питання були: керівник робочої групи по перейменуванню вулиць селища, краєзнавець - Анатолій Дудка, предстоятель храму Св. Рівноапостальної Княгині Ольги - Роман Грищук, секретар селищної ради - Олена Бадюк, яка зачитаала звернення Спілки учасників АТО і ООС.

Також, перед голосуванням до присутніх на сесії звернувся полковник розвідки 107 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Володимир М`який разом із бойовими побратимами Барса: Сергієм «Равликом», Миколою «Кольцем», Андрієм «Доком» та Андрієм «Моциком» із проханням підтримати проєкт рішення, адже Валерій Іванович віддав своє життя за свободу і незалежність України, за яку боровся іще з часів Майдану та АТО і ООС.

Отож, колишня вулиця Першотравнева відтепер буде носити ім`я Валерія Красняна.

Герої Буковини: загинув Валерій Краснян

Щодо вулиці Гагаріна у Глибоці то її також перейменували рішенням даної сесії на вулицю імені полеглого захисника, Героя, військовослужбовця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади - Олександра Олеговича Биховця.

У боях за незалежність загинув військовий Олександр Биховець

Натомість у селі Стерче вулицю Нову перейменовано на вулицю нашого земляка, захисника, полеглого воїна, командира механізованого взводу механізованої роти військової частини А 4574 старшого лейтенанта - Сергія Васильовича Данілюка.

Захищаючи Україну від окупантів загинув воїн з Буковини Сергій Данілюк »  Чернівецький промінь | Новини. Буковина. Чернівці

Вічна пам`ять та слава Героям...