Чергова автівка для військових потреб

Дата: 20.10.2023 17:21

Цими днями у Глибоці відбулися збори Глибоцького селищного голови з приватними підприємцями. В результаті зустрічі було вирішено зібрати кошти для придбання чергової автівки (пікапа), що має використовуватись для виконання завдань територіальної оборони.

Варто зазначити, що ці дії були викликані рішенням Ради оборони Чернівецької ОВА.

Вдячні кожному приватному підприємцю громади, котрий долучився до важливого збору, а саме:

• Миколі Дам`яну, Юрію Балану, Василю Микитюку, Марії Савчук, Валерію Білоусу, Івану Юрашу, Василю Мунтяну, Сергію Самотею, Олені Борош, Михайлу Відлінському, Віктору Майщуку, Валентину Скурту, Денису Гнатюку, Володимиру Баланюку, Івану Вінтоняку, Віктору Драбику, Віталію Рубанцю, Ярославу Лупуляку, Юрію Калинюку, Сергію Рубанцю, Галині Візнюк, Андрію Ротарю, Олександру Малофію, Костянтину Герату, Вадиму Пагону, Олені Михайлюк, Івану Головачу, Олександру Калині.

Також слід подякувати прихожанам Церкви Покрови Пресвятої Богородиці селища Глибока, які нещодавно, спільними зусиллями, організували збір чималої суми для потреб земляків, що виборюють свободу та незалежність України.

Отож, на зібрані кошти вдалося придбати необхідний позашляховик, провести його технічне обслуговування, закупити
50 кілограмів парафіну для виготовлення окопних свічок.

Від імені місцевого бізнесу транспортний засіб бійцям 107 бригади  Буковинської ТРО передали голова громади Григорій Ванзуряк і Черепковецький  приватний підприємець Василь Микитюк.

Дякуємо усім меценатам і небайдужим людям за допомогу!

Крок за кроком наближаємо нашу Перемогу!