Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 26.10.2023 17:25

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Глибоцької селищної ради розглянули два питання порядку денного.

За головуванням заступника голови комісії, секретаря селищної ради Олени Бадюк присутні обговорили питання про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітніх дітей та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, залишених без батьківського піклування.

По кожному з них заслухано працівників Служби у справах дітей, розглянуто наданий заявниками пакет документів, заслухано обидві сторони та прийнято відповідні рішення, котрі спрямовані на дотримання і захист прав малолітніх дітей.

Варто зазначити, що дані рішення та голоси членів комісії занесені у протокол засідання та у подальшому будуть винесені на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.