ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту ДПТ та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 30.10.2023 16:26

Про оприлюднення проєкту «Детальний план території земельної ділянки площею 0,61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с. Стерче» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документа державного планування, короткий зміст:
Проєкт «Детальний план території земельної ділянки площею 0,61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с. Стерче». розроблено відповідно до рішення №1752-35/23 від 19.05.2023 року Глибоцької селищної ради 35 Сесії VIII скликання «Про розгляд заяви керівника ТОВ «ВАЛЕРІЯ» гр. Бельдій Л.В. стосовно надання дозволу на розробку детального плану території», з метою обґрунтування потреб формування земельної ділянки та зміни її цільового призначення.

В проєкті розглянуто планувальне рішення цільового використання земельної ділянки для будівництва автозаправного комплексу.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Глибоцька селищна рада

Передбачена процедура громадського обговорення:
а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення починається з 30 жовтня 2023 року і триває до 28 листопада 2023 року включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Зауваження і пропозиції надаються відповідальній особі, зазначеній у пункті ґ), у письмовому та електронному вигляді. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи, анонімні пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Проведення громадських слухань передбачено 14 листопада 2023 року о 12:00 у приміщенні Стерченської сільської ради за адресою: 60438, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, с. Стерче

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Глибоцька селищна рада

З проєктом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку), екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується детального плану можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Глибоцької громади Чернівецька область Чернівецький район за посиланням: https://hlyboka-gromada.gov.ua/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій Глибоцька селищна рада Чернівецький район Чернівецька область 60400, Чернівецька область, Чернівецький район, селище міського типу Глибока, вулиця Шевченка Т., будинок 1, електронна адреса: hlybokaotg@gmail.com

Зауваження та пропозиції до проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 28 листопада 2023 року включно до Глибоцької селищної ради.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу земельних відносин та комунальної власності Тетяна ШОВА, тел; (03734) 2-43-01

Усі зауваження і пропозиції до проєкту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником (Глибоцькою селищною радою).

Необхідності у проведенні транскордонних консультацій щодо проєкту детального плану території - немає.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 0,61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с. Стерче» можна завантажити тут

З детальним планом території у ПДФ форматі ознайомитись тут

Рада внесла зміни в роботу реєстру стратегічної екологічної оцінки - Новини  промисловості