Мінцифри анонсувало нову національну програму Future Perfect

Дата: 03.11.2023 10:45

Президент Зеленський подав законопроєкт про англійську як мову міжнародного спілкування. Чекаємо на ухвалення закону в Парламенті та розпочинаємо з Урядом велику національну програму — Future Perfect.

Програма створена, щоб популяризувати мову міжнародного спілкування в Україні, зробити її вивчення простим і доступним для кожного: як для школярів із селищ, так і для держслужбовців зі столиці.

Вже зараз відкриваємо доступ до двох безоплатних інструментів, які допоможуть покращити англійську:

• Promova — це платформа та застосунок для вивчення мов з персоналізованим підходом. Завантажуйте та вивчайте нове онлайн.
  • Empower — це ініціатива британських колег з Кембриджу, доступна для всіх українських університетів.

Також з Урядом плануємо створити всі умови для розвитку українців:

• запровадимо єПідтримку для проходження курсів з англійської
  • діти вивчатимуть англійську з дитячого садочка
  • у школах викладатимуть нейтів-спікери
  • вчителі отримають безоплатне навчання, стажування, навчальні курси тощо
  • англійська стане обов’язковою для кожного держслужбовця.

Говорімо зі світом однією мовою!

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерство освіти і науки України та Міністерство культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах» та Фонд Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.