Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Глибоччини!

Дата: 09.11.2023 10:12

Наша громада надзвичайно багата на таланти, які проявляють себе у різних видах мистецтва, як на професійному, так і аматорському рівнях. Підтвердженням цьому є численні творчі здобутки та досягнення, які прославляють наш край не тільки на теренах України, але й за її межами.

Щиро дякую кожному, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу.

Бажаю всім працівникам сфери культури міцного здоров’я, добробуту, творчих успіхів і невичерпної енергії для втілення нових ідей!

І, звичайно ж, миру і Перемоги нам всім!

З глибокою повагою, Глибоцький селищний голова                   Григорій ВАНЗУРЯК

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів  народного мистецтва — ЧДТУ