Відбувся тренінг «Механізм перейменування вулиць»

Дата: 13.11.2023 13:29

Продовжується реалізація проєкту «Інформаційні вказівники вулиць Глибоцької громади» у рамках конкурсу Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад від Український Народний Дім у Чернівцях та DOBRE. Голос громад - Західна Україна (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Розглянули процес діяльності робочої групи з питань декомунізації найменувань і перейменувань назв вулиць, провулків та інших об’єктів Глибоцької територіальної громади.

Розглянули юридичний механізм "Як перейменувати вулицю", вивчили його застосування на практиці

Нагадуємо, що основним завданням проєкту є створення інформаційного середовища, що забезпечить мешканців та відвідувачів громади необхідною інформацією, сприяючи покращенню навігації, поліпшенню орієнтування в громадському просторі, доступ до ключових публічних і комерційних об'єктів на території громади та безпеки і зручності перебування в селищі та населених пунктах громади.

Фото та текст з офіційної фейсбук-сторінки Простір Розвитку Громад (ГО ПРГ).

На зображенні може бути: 8 людей, люди навчаються, поміст та текст

На зображенні може бути: 13 людей та люди навчаються