На Буковині триває прийом документів на здобуття обласної премії імені Назарія Яремчука

Дата: 15.11.2023 10:11

Триває прийом документів на здобуття обласної премії імені Назарія Яремчука за творчі досягнення молодих естрадних виконавців, розвиток та популяризацію української естрадної пісні.

Премія присуджується до дня народження народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука.

Подання клопотання про присудження премії здійснюється керівництвом навчальних закладів, культурно-освітніх установ, підприємств, установ, творчих спілок і громадських організацій області.

Водночас із клопотанням подаються такі документи:

– витяг з протоколу загальних зборів колективу;

– характеристика творчої та громадської діяльності кандидата, завірена керівництвом відповідного закладу, установи, підприємства, спілки, організації;

– ксерокопії дипломів, які підтверджують творчі здобутки кандидата на конкурсах та фестивалях;

– копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копія паспорта кандидата на здобуття премії.

Рішення комісії приймається на підставі відкритого голосування більшістю голосів.

Лауреату вручається диплом і грошова винагорода в розмірі 5 мінімальних заробітних плат. Зазначимо, премія присвоюється одноразово.