«Завжди перші»! З Днем Десантно-штурмових військ!

Дата: 21.11.2023 11:55

Сьогодні в Україні відзначають День Десантно-штурмових військ Збройних сил України!

Воїни в марунових беретах одні з перших стали на захист держави у боротьбі з переважаючим ворогом, підтверджуючи тим самим свій девіз - «Завжди перші».

Український десант – це сміливі воїни, які вселяють жах у ряди російського агресора.

Щиро вітаємо бійців Десантно-штурмових військ та особливо наших земляків, які завжди тримають стрій та разом із іншими підрозділами Збройних сил України відвойовують українську земля для нас та наших нащадків.

Вічна слава і пам'ять десантникам, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність Батьківщини.

Зі святом Вас - «крилаті» піхотинці!