Столітня ювілярка з Димки приймала привітання від керіництва громади та представників ветеранської організації

Дата: 21.11.2023 17:37

Цими вихідними мешканка села Димка Віоріка Петрівна Головата святкувала свій розкішний ювілей.

Столітня ювілярка з радістю прийняла у своїй оселі очільника Глибоцької громади Григорія Ванзуряка, голову Глибоцької ради ветеранів Чернівецького району Сільвіяна Бойка, керівника місцевого осередку ради ветеранів та за сумісництвом члена виконавчого комітету Георгія Зозуляка та старосту села Димка Анжелу Іоняк.

Зі слів Віоріки Петрівни ці гості були не першими, позаяк з подарунками до матусі, бабусі і прабабусі вже навідалися єдина донька, онуки і правнуки, сусіди, священик та прихожани місцевої церкви.

І не дивно, адже життєва стежина пані Віоріки настільки терниста, що своїм досвідом та спогадами вона може іще ділитися не з одним поколінням. Зі слів ювілярки трагічні події, війни, голодомор, важка праця в колгоспі, хвороби не змогли зламати дух цієї сильної жінки. Тепер вона тішиться п`ятьма онуками і шістнадцятьма правнуками та молиться про мир на її рідній землі.

Ми також приєднуємось до усіх щирих привітань та сердечно бажаємо іменинниці міцного здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба над головою.