Контролюйте дистанцію між автомобілями та обережно кермуйте: на Буковині очікують ожеледицю та сильний вітер

Дата: 22.11.2023 16:42

Український метеорологічний центр повідомив про штормове попередження на Буковині.

Зокрема, вже сьогодні, 22 листопада на дорогах України, окрім крайнього півдня, буде ожеледиця. Через це оголосили І рівень небезпечності - жовтий.

А 23 листопада у західних та північних областях очікуються пориви вітру до 15-20 метрів за секунду, в Карпатах - 25 метрів за секунду.

Просимо бути уважними на дорогах. Також нагадуємо про використання пішоходами і велосипедистами у темну пору доби світловідбиваючих елементів, задля власної безпеки.

Киян попереджають про ожеледицю та сильний вітер | Українська правда