День Гідності і Свободи в бібліотечних закладах громади

Дата: 21.11.2023 17:54

Бібліотечними закладами нашої громади до дня Гідності та Свободи України з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, що стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору було проведено ряд патріотичних заходів, а саме:

• ПШБФ с. Слобідка - історичний спогад "І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України";
  • ПШБФ с.Димка - патріотична година " Незламний дух нескореної нації";
  • ШБФ Глибоцького ліцею - квест"Вільні творити майбутнє" та фізхвилинку "Ми українці";
  • ШБФ Глибоцької гімназії - година спілкування "Герої завжди порміж нас", "За Україну, за її свободу!", урок мужності та дискусії "За мир у всьому світі - це значить за життя";
  • Глибоцька ЦПШБ - презентація книжкової виставки "Будемо гідні славі героїв", учні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі.

Також, сьогодні, 21 листопада в Глибоцькій книгозбірні відбувся захід із учнями 7 Б класу Глибоцької гімназії, класовод Віктор Романюк.

Усі присутні зібралися щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі. Учні в скорботі схилити голови перед пам'яттю людей, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

Варто сказати, що завдячуючи таким заходам до молодого покоління доносять правдиві віхи сучасної боротьби з російським агресором, виховують патріотичну свідомість, прищеплюють любов до Батьківщини та викохують бажання стати гідними громадянами Української держави.

Слава Україні та її Героям - вірним донькам та синам.

На зображенні може бути: 11 людей, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 10 людей та текст

На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст   На зображенні може бути: 5 людей   На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 4 людини та люди навчаються    На зображенні може бути: 1 особа та навчається

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст         Немає опису світлини.