Дія.Освіта – новий освітній серіал: як опанувати професію майстра-плиточника

Дата: 24.11.2023 16:20

Майстер-плиточник — це одна з найбільш прибуткових робітничих професій в Україні. За даними сервісу з пошуку роботи, середня зарплата такого фахівця — 30 000 грн. Чим займається цей спеціаліст? Чому його робота може підійти для підробітку? Дізнавайтеся про це в новому освітньому серіалі на платформі Дія.Освіта.

Під час перегляду серіалу ви дізнаєтеся:

• як розпочати навчання;
  • які інструменти потрібні для роботи;
  • які різновиди плитки бувають;
  • як оцінити обсяг робіт на локації;
  • які етапи передбачають плиточні роботи.

Запрошений експерт серіалу — майстер-плиточник Володимир Волоско.

Переглянути освітній серіал можна за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/master-tiler

Після перегляду зможете пройти фінальне тестування й отримати сертифікат. Його можна додати до резюме.

Крім того, щоб закріпити знання та спробувати себе в ролі майстра-плиточника, радимо пройти онлайн-симулятор — https://osvita.diia.gov.ua/simulators/master-tiller-simulator

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння компанії АГРОМАТ та Платформи Ліга майстрів.

Платформу Дія.Освіта створено з урахуванням ДСТУ ISO/IEC 40500:2015 «Інформаційні технології. Настанова з доступності вебконтенту W3C (WCAG) 2.0» щодо вимог безбар’єрності та потреб людей з порушенням зору. Частина контенту платформи містить субтитри українською мовою для користувачів з порушеннями слуху, а деякі освітні продукти дублюють контент жестовою мовою.

Мінцифра запускає освітню платформу «Дія.Освіта». Вже є 150 курсів - від  грумера та барбера до фінансової грамотності та дата-аналітика - hi-Tech.ua