Самостійна підготовка до теоритичного іспиту: як скласти та що потрібно

Дата: 27.11.2023 09:24

Уже сьогодні Головний сервісний центр МВС має перші результати тестування після самостійної підготовки. Адже напередодні набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка дозволяє майбутнім кермувальникам складати теоретичний іспит в сервісному центрі МВС без навчання в автошколі.

Для складання теоретичного іспиту майбутні кермувальники повинні відповісти на 20 питань за 20 хвилин. Під час тесту допускається 2 помилки, якщо більше - іспит не складено. Цей час виділяється для того, щоб кандидат у водії міг краще підготуватися. У майбутніх кермувальників є необмежена кількість спроб для складання теоретичного іспиту.

Для проходження тестування, майбутні водії звертаються до будь-якого зручного сервісного центру МВС. Вони мають отримати талон запису через функціонал е-запис або через термінал сервісного центру МВС.

Із собою мають взяти наступний пакет документів:

• паспорт громадянина України з відміткою про місце реєстрації або ID-картку чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон (надається разом з довідкою про місце проживання);
  • медична довідка, що підтверджує допущення до керування транспортним засобом обраної категорії;
  • ідентифікаційний номер;
  • наявне посвідчення водія (у разі отримання права на керування транспортними засобами іншої категорії).

Українці можуть складати теоретичний іспит без обов'язкового навчання в  автошколі – ПІВНІЧНО-БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ