В Україні стартував новий мобільний застосунок TRENVET для спортивної реабілітації ветеранів

Дата: 27.11.2023 11:50

Громадська організація “Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга Нескорених” розробили застосунок TRENVET, мета якого допомогти ветеранам пройти спортивну реабілітацію.

Про це населення поінформувала пресслужба Українського ветеранського фонду.

У цьому застосунку можна знайти велику кількість вправ та різних порад як підтримати себе у фізичній формі й допомогти м’язам швидше адаптуватися після поранення.

Також, завдяки цьому застосунку, ветерани та діючі військовослужбовці можуть швидко знайти тренера у своєму місті та пройти спортивне відновлення.

Безоплатно завантажуйте мобільний застосунок:

Посилання на додаток на платформах:

AppStore: посилання

Google Play: посилання

Довідково:

Проєкт TRENVET створений ГО «Звитяга Нескорених» та ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки Українського ветеранського Фонду Міністерства у справах ветеранів України.