У Глибоцькій громаді запалили свічу пам`яті у 90-у річницю Голодомору 1932-33 років

Дата: 27.11.2023 16:02

Щорічно в останні дні листопада Україна молиться за душі невинно заморених голодом радянським тоталітарним режимом.

Поминальні заходи за усіма українцями, які загинули через штучні голодомори, створені кривавим режимом пройшли також на Глибоччині.

Сутністю Голодоморів було винищити та вбити українців ментально та фізично, знищити саму подобу людини, вбити свідомість та відданість, принизити людську гідність і жагу до життя.

Тричі московсько-більшовицькі вбивці реалізовували свій план Голодоморів: 1921, 1932-1933 та 1946.

Проте наймасштабнішим та найжахливішим був спланований геноцид 1932-1933 років.

Ми втратили цвіт нацїї, мільйони живих і ненароджених.

Проте, не зважаючи на масове винищення українців ми вистояли.

З'явилися нові українці, воля і свобода яких проростала і з'являлася як роса на сонці.

А отже є надія на наше повернення як сильної та незламної Нації.

Саме тому, на оновленій площі, біля пам`ятника Борцям за волю України ми поклали квіти, помолилися і запалили свічки пам’яті, вшановуючи загиблих у ті страшні роки та окопні свічки - символ сучасної визвольної боротьби проти такого ж кровожерливого звіра, як і 90 років тому.