Глибоцькі волонтери повернулися з поїздки

Дата: 05.12.2023 17:11

Бійцям, які боронять українську землю на Запорізькому напрямку волонтери привезли багато смачненького та корисного напередодні Святого Миколая та їхнього професійного свята – Дня Збройних Сил України.

Потішили наших захисників домашньою випічкою, вертутами, начинкою, голубцями, м`ясними виробами газдині села Черепківці під безпосереднім керівництвом Ольги Василівни Репчук.

Також працівники Димківського НВК, Черепковецької школи, Глибоцької гімназії передали військовим частинку своєї любові та підтримки, а саме запашні пампушки, колачі, пиріжки, печиво, кондитерські вироби.

Дбаючи про здоров`я своїх пацієнтів колектив Глибоцького ПМСД передав військовим медичні засоби.

Як завше доєднався до формування посилок Центр туризму та краєзнавства громади долучивши туди маскувальні сітки, дощовики, кікімори.

Щоб зігріти наших бійців у ці холодні, сирі дні і ночі передали окопні свічки від волонтерів і прихожан Української Греко-католицької церкви. До слова, потреба в окопних свічках, маскувальних сітках, кікіморах, дощовиках є постійною та нагальною і у запитах військових стоїть однією з перших у списку.

Глибоцький волонтер Михайло Телегуз також підготував речі, які бійці просили з передової: шини до квадроциклу, спальники, каримати, налобні ліхтарі, батарейки, теплі шкарпетки. Долучилися до збору й працівники селищної ради, котрі за кошти одноденного заробітку, який щомісячно донатять на ЗСУ, придбали портативні газові балончики, каву, цигарки, засоби першої необхідності, пальне на дорогу та частково допомогли у придбані автошин до вантажного автомобіля, основну суму яких оплатили двоє мешканців громади Сергій Загарюк і Олександр Ковалюк.

Варто зазначити, що попередньо хлопці мали також вирушити на Схід України, щоб перегнати туди автівку. Однак, військовослужбовець Ілля Бугня перебуваючи у відпустці особисто забрав авто завантажене домашньою випічкою, мийними засобами, термо устілками і термо грілками, матрацами, які передали колективи Глибоцького ліцею і Глибоцької гімназії, Будинку творчості дітей та юнацтва та профспілки освітян.

Щиро вдячні усім хто долучився до випікання, пошиття, плетіння, виготовлення, організації, формування і пакування посилок.

Дякуємо старостам громади, за посильну участь і організацію процесу. Місцевим приватним підприємцям Петру Тоненчуку за надане пальне для мікроавтобуса, а Ярославу Лупуляку за цей же мікроавтобус.

Вдячні нашим водіям-волонтерам: Костянтину Ісопелу, Анатолію Тімофті, Василю Зеленівському, які подолали відстань у 2400 кілометрів щоб передати нашим захисникам частинку родинного тепла і нашу ширу підтримку.

Іще хотілося б привітати усіх наших волонтерів з сьогоднішнім святом – міжнародним Днем волонтера. Беззаперечно українські волонтери – феноменальні люди. Вірні, щирі, людяні. Для них немає чужої біди. Це приклад для усієї світової спільноти, як особисті мотивації людини, бажання допомогти активізує і залучає більше коло осіб, що в кінцевому стає рушійною силою в країні. Низький уклін вам – волонтери!