Святий Миколай привітав діток громади

Дата: 06.12.2023 15:05

За новим юліанським календарем День Святого Миколая в Україні відзначають сьогодні, 6 грудня.

Два дні наші «чарівні Миколайчики» подорожували по громаді. Цьогоріч у них була надважлива місія. Вони вітали діток полеглих Героїв-земляків, а також тих, батьки яких зникли безвісти чи знаходяться в полоні.

Зараз настав особливий час, коли мрії повинні здійснюватися. Хочеться стати хоч трішки Святим Миколаєм для діток, котрі зазнали втрат через війну. Безцінні хвилини, коли понад тридцять діток радіють, посміхаються, намагаються одразу ж розпакувати подаруночок і знайти там свої улюблені солодощі.

Дякуємо Святому Миколаю за привітання і щирі побажання добра, щастя, миру для наших діток.

Сподіваємось, що Микола Чудотворець сьогодні почув усіх нас і мрії про мир на українській землі та щасливе майбутнє наших дітей здійсняться у найкоротший термін!