Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 10:55

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову громади. Але ми всі віримо, що настануть часи, коли наш край ,завдяки спільним зусиллям, стане іще кращим та комфортнішим для життя.

Впевнені, що злагоджена робота усіх гілок місцевої влади є запорукою оперативного вирішення повсякденних питань життя громади та її розвитку.

Бажаємо Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.