Понад 170 тисяч гривень для придбання дрону зібрали на благодійному заході

Дата: 08.12.2023 16:06

Ми продовжуємо розповідати про урочистості та благодійний захід "Ворога поборемо - переможемо!" який відбувся у Глибоці.

Заради цього жителі Глибоцької громади зібралися в місцевому будинку культури. Віддавши шану полеглим Героям, помолившись разом з хором капеланів ПЦУ глядачі підтримали своїми пожертвами боротьбу за вільну України, яка продовжується щохвилини.

Протягом усього благодійного заходу, виступів жіночих вокальних ансамблів, хору капеланів люди підходили до сцени та клали у скриньку свої пожертви.

Надовго запам`ятаються присутнім феєричні виступу Заслуженого артиста України Святослава Края разом із Мирославом Матейчуком і Михайлом Димкою, котрі представили усім свій репертуар концертного туру для Збройних Сил України - «Гордімося, друзі, що ми українці».

Головними гістьми заходу були запрошені військовослужбовці та волонтери громади, котрих Глибоцький селищний голова в честь свята привітав почесними грамотами. "Не випадково День волонтера та День Збройних Сил України стоять поруч у календарі, адже в житті ці два покликання тісно пов’язані", - зауважив очільник громади Григорій Ванзуряк.

Отож вчора українська молитва і пісня єднала, журила, піднімала дух, гуртувала. А завдяки благодійному заходу «Ворога поборемо – Переможемо!» вдалося зібрати понад 170 тисяч гривень для придбання дрону.

Левову частку коштів передали приватні підприємці громади, також долучилися парафіяни храму Св. Рівноапостольної Княгині Ольги ПЦУ, педагоги та учні Глибоцьких шкіл, парафіяни церкви Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ, колектив селищної ради, колективи Глибоцької райспоживспілки, Пенсійного Фонду України, Глибоцького суду, Глибоцької Державної Податкової Інспекції, Центру надання соціальних послуг, Глибоцького РЕМу та Глибоцького ЦОК «Чернівціобленерго», Центру ПМСД та Глибоцької лікарні, Газети «Новий День», Голова «Спілки матерів полеглих воїнів Глибоцької громади», мешканці Глибоччини. Багато конвертів з грошима були не підписані, однак ми щиро вдячні за кожну гривня.

Кошти зібрані під час урочистостей прямо на сцені передали бійцю 82-ї десантно штурмової бригади ЗСУ Василю Ткачуку котрий сьогодні вирушив на передову.

Дякуємо організаторам, виконавцям та всім учасникам заходу. Щиро вдячні нашим благодійникам за зібрані кошти.

Слава Україні!

Вдячні кожному приватному підприємцю громади за значний фінансовий вклад, котрий долучився до важливого збору, а саме:

Миколі Дам`яну, Юрію Балану, Василю Микитюку, Марії Савчук, Валерію Білоусу, Івану Юрашу, Василю Мунтяну, Сергію Самотею, Олені Борош, Михайлу Відлінському, Віктору Майщуку, Валентину Скурту, Денису Гнатюку, Володимиру Баланюку, Івану Вінтоняку, Віктору Драбику, Віталію Рубанцю, Ярославу Лупуляку, Юрію Калинюку, Сергію Рубанцю, Галині Візнюк, Андрію Ротарю, Олександру Малофію, Костянтину Герату, Вадиму Пагону, Олені Михайлюк, Івану Головачу, Олександру Калині, Сергію Мазюку, Раїсі Степановій, Георгію Галицю.