Глибочанина Максима Санєєва відзначили "Золотим Хрестом"

Дата: 10.12.2023 11:17

Друзі, Глибоччина має іще один привід пишатися і дякувати нашим воїнам-землякам за щоденну боротьбу з російським окупантом.

Нещодавно глибочанин Максим Санєєв - боєць 3-ї окремої штурмової бригади «Азов» отримав від Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала Валерія Залужного почесний нагрудний знак «Золотий Хрест».

Щиро вітаємо нашого доблесного воїна, хороброго захисника з цією відзнакою. Бажаємо міцного здоров`я та якнайшвидшого повернення живим і неушкодженим до рідного дому.

Низький уклін кожному воїну за стримування і знищення чисельного ворога,  боротьбу за незалежність української землі та вільних українців.

Наші військовослужбовці це справжні титани війни.

Довідково: нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Джерело і фото: Чернівецька районна рада.