Підсумки турніру з міні-футболу

Дата: 21.12.2023 13:12

Нещодавно Глибоцька дитячо-юнацька спортивна школа провела внутрішню першість з міні-футболу серед юнаків 2014-2015 років народження.

Участь у  змаганнях взяли три команди цієї вікової категорії.

Третє місце у важкій боротьбі здобула наймолодша команда «Глибока 2015», друге місце посіла команда «Стерче». Найвправнішою виявилась команда «Глибока 2014», котра і стала переможцем змагань.

Нагороджували юних футболістів начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради Петро Остафійчук та директор Глибоцької ДЮСШ Прокопій Стрельчук!

Хочемо подякувати спонсорам змагань Петру Георгійовичу Дугану ПП АПЕРО та Чернівецькому відділенню "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" за підготовлені подарунки та медалі для завзятих футболістів нашої громади!

Окремо вдячні батькам і вболівальникам за палку підтримку та юним спортсменам за гарну та змістовну гру!

Бажаємо учасникам успіхів та іще більше перемог і здобутків в улюбленому виді спорту.

На зображенні може бути: 15 людей, люди грають у баскетбол та батут

На зображенні може бути: 4 людини, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

На зображенні може бути: 17 людей, гравці в футбол та люди грають у баскетбол