Депутати прийняли Бюджет 2024 року на 42-ій сесії

Дата: 22.12.2023 16:19

Прийняттю основного фінансового документу громади передувало його обговорення під час громадських слухання, засідання виконавчого комітету, постійних депутатських комісій та в кінцевому результаті пленарне засідання сесії селищної ради.

Отож, за присутності мешканців Глибоцької громади, керівників установ, розпорядників та одержувачів коштів начальник фінансового відділу Глибоцької селищної ради представила учасникам громадських слухань проєкт Бюджету громади на прийдешній рік.

З презентацією вказаного фінансового документу можна ознайомитись тут

Отож, дохідна частина селищного бюджету на 2024 рік складе 198 млн 395, 6 тис.грн в структурі якої власні надходження займають 59,2 %, дотації з Державного бюджету України – 4,3 %, субвенції – 36,5 %.

Найбільшу частку у власних доходах загального фонду селищного бюджету – 64,8%, займає податок на доходи фізичних осіб. Витрати на забезпечення захищених статей видатків -  майже 82,6 % у видатковій частині загального фонду селищного бюджету.

600,0 тис грн закладено у резервний фонд, що дасть можливість оперативно вирішувати усі невідкладні проблеми.

Також, під час пленарного засідання  42 сесії VIII скликання депутати затвердили ряд Програм соціально-економічного розвитку громади на 2024 рік, а декотрі до 2026 року, проголосували земельні питання.

Пріоритетними завданнями залишаються забезпечення життєдіяльності громади та підтримка ЗСУ.

З прийнятими рішеннями сесії можна ознайомитись за посиланням https://hlyboka.golos.net.ua/?