Лісова красуня вже прикрашає площу Героїв Майдану - головну площу селища

Дата: 22.12.2023 12:59

Цьогоріч рішення про встановлення ялинки стало колективним, адже за нього проголосувало 76 відсотків опитаних респондентів в офіційній Вайбер групі Глибоцької громади «Громада | To Day».

На території громади не буде масових святкувань на Різдво та Новий Рік. Проте головну ялинку громади все ж вирішили встановити.

Святково прикрашена ялинка, насамперед, декорована для найменших жителів Глибоччини, наших дітей і онуків, адже вона є одним з головних атрибутів зимового свята. Саме у дітлахів розцвітає на обличчі щаслива посмішка, а оченята світяться радістю, коли вони дивляться на яскраві вогники новорічних гірлянд.

Додамо, що для декорування новорічної красуні жодних додаткових коштів не залучалося, адже саму ялинку і прикраси до неї використали із попередніх років.