Сердечно вітаємо жителів громади зі Святвечором і Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2023 16:35

Цьогоріч більшість православних вірян України у надскладних умовах та з особливими молитвами вперше відзначатимуть ці свята. І дуже шкода, що більшість родин за святковим столом не зможе зібратися повним складом, адже розділені відстанню. А є ще ті, хто приходять лише у спогадах і снах. Про них згадують у молитві, адже вони вже перебувають у вічності.

Святвечір, який передує Різдву символізує прихід на світ нашого Спасителя Ісуса Христа. І саме в ці дні наші молитви вкотре підносяться до небес.

Ми молимося за здоров’я рідних, просимо зберегти життя та повернути додому наших воїнів. Благаємо захисту і безпеки для наших дітей і тих, хто не з власної волі змушений був поїхати далеко від рідної домівки. Просимо Перемоги для нашої великої країни і її героїчного народу.

Дякуємо за кожен прожитий день і віримо, що світло і життя обов`язково переможе.

Бажаю щоб Господнє благословення прийшло у кожну родину та нашу Україну! Нехай у сім`ях панує мир, злагода, а серце буде сповнене любов`ю. Бажаю Вам всім міцного здоров`я, душевного спокою і добра.

Христос народжується! Славімо Його!

Зі Святвечором та Різдвом Христовим!