Нагадуємо про функціонування "Пунктів незламності" у громаді

Дата: 08.01.2024 18:26

У зв`язку із погіршенням погодніх умов нагадуємо про функціонування на території громади "Пунктів незламності", зі списком яких можна ознайомитись тут.

Мапа з розташуванням "Пунктів незламності" по всій Україні доступна в застосунку "Дія". Її можна завантажити для перегляду офлайн.

З актуальним переліком "Пунктів незламності" Чернівецької області можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/noxqc

Як повідомляє Гідрометеоцентр, 8 січня на території області очікується сніг, місцями значний. Температура повітря від -5 до -9 градусів.

Дізнатися актуальну інформацію щодо стану автомобільних доріг можна вже зараз за телефоном цілодобової гарячої лінії Штабу з ліквідації наслідків негоди, яка насувається в Україну +38 067 400 60 80

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах звертайтеся за номерами: 101, 102 та 103.

На Волині розгорнули 117 пунктів незламності