Пожежа - це те, чого можна уникнути

Дата: 12.01.2024 12:33

Для запобігання виникнення пожеж у житловому секторі та збереження власного здоров`я і життя власники будинків мають знати та дотримуватись правил пожежної безпеки. З цією метою рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Так, фахівці Чернівецького районного управління провели профілактичний захід з мешканцями села Димка. Основну увагу приділили навчанню населення правил безпеки при користуванні електроприладами та пічним опаленням. Наголосили, що не можна залишати дітей без нагляду, дозволяти їм користуватись сірниками та самостійно розпалювати піч.

По закінченню бесіди рятувальники Чернівецького районного Управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області  вручили кожному співрозмовнику пам’ятку з правилами пожежної безпеки.