Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В. В. Скопенка

Дата: 12.01.2024 15:26

Від 30 січня до 01 лютого 2024 року в м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та за підтримки Союзу хіміків України буде проведено фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В. В. Скопенка.

До участі в Турнірі запрошують учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти, які цікавляться хімією. Формат проведення Турніру – змішаний (дистанційний та очний).

Для участі в Турнірі необхідно до 25 січня 2024 року зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/wDcoEUWh2hEWUeW38.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 430-04-91, (098) 440-08-59 (Ірина Юринець); е-mail: yurinets@nenc.gov.ua, chemistry@nenc.gov.ua.

Учиться в университетах за границей по специальности Химия