В області збільшилася кількість аварій на залізничному переїзді

Дата: 15.01.2024 11:45

За даними регіональної філії «Львівська залізниця» у 2023 році в Чернівецькій області зафіксовано сім ДТП на залізничному переїзді, тоді як у 2022 році їх було лише три.

Відомство провело аналіз дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах за останні два роки у межах областей, які обслуговує. Отож, у 2023 році порівняно з 2022-им зросла кількість аварій з 18 до 20 випадків.

Основною причиною ДТП є порушення водіями п. 20 Правил дорожнього руху України під час перетину переїздів.

Закликаємо водіїв уважно стежити за сигналами світлофорів, вказівками чергових по переїзду та не перевищувати швидкість руху.

На Чернігівщині на залізничному переїзді сталась аварія із загиблими -  портал новин LB.ua

Фото: Пресслужба Укрзалізниці