Проєкт «СМІЛИВІСТЬ В ДОЛОНЯХ - Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей» реалізованний у Глибоцькій громаді

Дата: 15.01.2024 14:02

Протягом двох днів працівники Центру надання соціальних послуг Глибоцької ТГ Чорней Світлана, Іван Хобзей, Костянтин Ісопел та кейс менеджерка благодійного фонду «Посмішка ЮA» Балан Юлія розвозили надану гуманітарну допомогу у вигляді грошової, матеріальної (ліжок, письмових столів, телефонів).

Все це стало можливим завдяки проєкту «СМІЛИВІСТЬ В ДОЛОНЯХ - Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей».

Його реалізовує Західноукраїнський Консорціум Захисту Дітей, до складу якого входять Terre des hommes - Україна, Благодійний фонд Посмішка ЮА та Благодійний Фонд Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings, за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.