Глибочанин Віктор Личак за свою службу перед Батьківщиною удостоївся нагороди "Вдячна Буковина"

Дата: 16.01.2024 21:08

«Вдячний за службу, мужність і незламність у нелегкій боротьбі проти ворога. Разом до перемоги!», — з такими словами звернувся начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк під час нагородження глибочанина Віктора Личака.

Бійцю 82-ї десантно-штурмової бригади вручили нагороду «Вдячна Буковина».

Свою боротьбу з російським агресором Віктор Личак розпочав іще з 2014 року. Наш земляк є: «…одним із засновників громадського формування «Козацька варта». Із 2014 року активно допомагав нашому війську у боротьбі із рашистськими загарбниками, доправляв гуманітарну допомогу, необхідні автомобілі та амуніцію на фронт.

З початку повномасштабного вторгнення він добровольцем пішов до лав Збройних Сил України. У складі 80-тої десантно-штурмової бригади боронив Миколаїв, згодом Херсонську, Донецьку, Луганську, Харківську області. Був тричі поранений, але продовжив службу.»

Щиро вітаємо Віктора Личака - відважного захисника української державності, котрий зі зброєю в руках боронить Батьківщину.

Джерело і фото: Чернівецька обласна військова адміністрація