Понад тридцять питання розглянули депутати селищної ради на пленарному засіданні 43 сесії VIII-го скликання

Дата: 18.01.2024 16:56

У роботі засідання сесії взяли участь сімнадцять депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу.

Серед ключових питань порядку денного затвердження Програми Глибоцької територіальної громади щодо підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024-2025 роки, укладення тристоронніх угод щодо використання газорозподільчих мереж, надання матеріальної допомоги жителям громади, передача на баланс Глибоцької художньої школи товарно-матеріальних цінностей.

Також депутати під час засідання сесії розглянули ряд земельних питань: щодо продовження договорів оренди землі, розгляд звернень громадян щодо надання дозволів на розробку та затвердження проєктів землеустрою та оформлення права власності на земельні ділянки. Одним із питань порядку денного було звернення депутатів ради до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо коректності розрахунків нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

На засідання сесії було запрошено керівників закладів охорони здоров'я та освіти громади, голів Громадських рад, Молодіжної Ради, начальників відділів структурних підрозділів, старостів сіл громади.

В результаті роботи сесії з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись за посиланням