Різні змагання, напрямки та команди, але успіх і там і там

Дата: 05.02.2024 12:40

Ці вихідні стали плідними для вихованців відділень футболу та волейболу Глибоцької дитячо-юнацької спортивної школи.

Отож 3-4 лютого футболісти Глибоцької ДЮСШа взяли участь у турнірі Avangarde cup у місті Чортків, Тернопільської області. Серед 12 команд з Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей за результатами першого ігрового дня наша команда посіла II місце в групі, а на наступний день в Silver league здобула III місце!

Інший спортивний напрямок, а саме фінальні змагання серед юнаків з волейболу чемпіонату Чернівецької області, котрі проходили в місті Заставна теж не залишився без уваги команди волейболістів Глибоцької ДЮСШа. На шляху до фіналу юні глибочани здобули перемоги над командами Путильської, Сторожинецької, Нижньопетровецької  ДЮСШа, поступившись у фінальній грі лише Романковецькій команді. Унаслідок чого у впертій боротьбі наші волейболісти посіли заслужене II місце.

Вітаємо всіх учасників змагань та тренерів-викладачів з успішними виступами своїх вихованців. Дякуємо за наполегливість і майстерність, котру ви проявили під час спортивної боротьби з досвідченими суперниками. Так тримати!