Отримуйте податкові послуги через мобільний застосунок  «Моя податкова»

Дата: 04.03.2024 15:01

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області закликають громадян користуватися мобільним застосунком «Моя податкова», щоб легко та швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви та декларації, сплачувати податки..

Безкоштовний мобільний застосунок «Моя Податкова», створений Державною податковою службою України, щоб забезпечити громадянам простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби.

Даний додаток може бути завантажений на телефони як на платформі Android, так і iOS. Ідентифікація здійснюється онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису.

Основні можливості «Моя податкова»:

- Інформація про реєстрацію та проживання: перевірка інформації про вашу адресу реєстрації та фактичне місце проживання.

- Об’єкти оподаткування: отримання інформації про об’єкти, які підлягають оподаткуванню.

- Інформація про доходи: надсилання запиту та отримання відомостей про суми виплачених доходів.

- Податкові документи: подання Податкової декларації про майновий стан і доходи.

- Інформація про зобов’язання та розрахунки з бюджетом:

Отримання інформації про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР).

Отримання деталей про стан розрахунків з бюджетом.

- Зручність оплати податків: сплата податків за допомогою платіжних систем, що забезпечують безпеку та зручність.

- Пошук та перевірка інформації:

Швидкий пошук фіскального чека для перевірки платіжних операцій.

Пошук марки акцизного податку для перевірки легальності товарів.

- Отримання інформації з реєстрів: платників ПДВ; страхувальників; платників єдиного податку.

Мобільний за стосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, просимо їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua  або звертатися за телефоном 0800 501 007.

«Моя податкова» - ще один крок до цифрової податкової у цифровій державі!