Захід згуртування у Глибоцькій громаді

Дата: 04.03.2024 18:23

Початок календарної весни запам`ятався нашим мешканцям заходом згуртування, а саме: презентацією власноруч розписаних еко-торбинок, цікавою лекцією про профілактику і збереження емоційного здоров’я від фахівців Чернівецького ЦКПХ, прекрасним виступом Дмитра Ігната - першої скрипки громади та старовинною легендою про «Марцішор» від Миколи Боднарюка, директора Опришенського музею.

Отож повернімося до того, що стало першоосновою заходу-згуртування під назвою: «Творчість та спільнота: дизайн шоперів для Глибоцької громади».

Перш за все ініціатори і організатори заходу хотіли дати можливість учасника восьми команд стати частиною творчого процесу та підтримати спільні зусилля зміцнення згуртованості нашої громади.

Кожна з команд 23 лютого відвідала спеціальний майстер-клас "Екоторбинки: Створи логотип своєї громади!" де розмалювали попередньо створені ними логотипи.

Два додаткові шопери,
нитки для вишивання, фарби, пензлі, декоративні елементи тощо учасники команд отримали для самостійної роботи після навчання.

На ці еко-торбинки представники команд-старостатів та Глибоцької селищної ради нанесли іще два логотипи-ескізи, котрі самі створили для розпису шоперів.

Варто зазначити, що кожен ескіз є символом Глибоччини та України загалом. Так учасники процесу бачать Глибоцьку громаду, своє село у ній чи ідентифікують її з нашим національним генетичним кодом.

Захід згуртування відбувся за сприяння громадської організації «Простір розвитку громад», в партнерстві із Глибоцькою селищною радою та профспілкою працівників Глибоцької селищної ради, в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» від Українського Народного Дому у Чернівцях та програми DOBRE за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

На останок додамо, що окремі елементи, котрі презентували команди Глибокої, Червоної Діброви, Михайлівки, Черепківців, Стерчі, Опришен, Димки в майбутньому будуть використанні у роботі із брендування Глибоцької громади.

Щиро вдячні організаторам та учасникам заходу-згуртування.

Команда Глибоцької селищної ради

Команда відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради

Команда Стерченського старостинського округу

Команда Червоно-Дібровського старостинського округу