Вшанування пам`яті геніального сина України - Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 08.03.2024 12:45

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В нас, українців, такою постаттю є Тарас Григорович Шевченко.

9 березня ми відзначаємо 210-ту річницю з дня народження Кобзаря, котрий писав свої твори чорнилом майбутнього.

Саме в переддень цієї важливої дати біля пам`ятника геніального сина України - Тараса Шевченка у Глибоці відбувся урочистий захід з покладанням квітів, декламацією віршів від учениці Глибоцького ліцею Юлії Ванзуряк та тематичним виконанням пісень на вірші Кобзаря від вокально-інструментального ансамблю  "Гармонія".

Тарас Григорович є національним символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення Російською імперією. Як і раніше, його життєвий шлях і творчість надихають мільйони українців світу на боротьбу за вільну Україну.

Те, що написано Великим Тарасом – це те, що сьогодні відбувається в Україні. Своїм творами він попереджав, що Україну чекає тяжка війна з російським агресором. Він показував, що ідея "руського міру" не нова, вона існувала і в його час. І московітам ніколи не можна вірити.

Шевченко вказав, як нам треба діяти, щоб вистояти, щоб зберегти націю, зберегти державу – БОРОТИСЯ.

«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - головне пророцтво Тараса Григоровича для сучасної України.

І сьогодні наша армія виконує пророцтво Шевченка – з Божою допомогою знищує ворога!

Наш обов’язок - гідно шанувати пам'ять про цього геніального сина України, популяризувати його творчість та доносити до молодого покоління багатогранність таланту поета.